REGULAMIN

 

1. Regulamin obowiązuje wszystkich gości przebywających na terenie Ośrodka. 

 

2. O Państwa dobre samopoczucie na miejscu dba Właściciel Ośrodka. Wszelkie uwagi oraz usterki prosimy zgłaszać na bieżąco.

 

3. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze przyjazdy czy późniejsze wyjazdy proszę ustalać osobiście.

 

4. Wynajem dokonywany jest w cyklu tygodniowym lub w terminach innych w miarę wolnych miejsc.

 

5. Warunkiem pełnej rezerwacji  jest wpłacenie zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu w terminie do 3 dni od czasu zgłoszenia rezerwacji emailowo lub telefonicznie. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwację uznajemy za nieważną.

 

6. Resztę należności prosimy o uregulowanie w dniu przyjazdu. W momencie odwołania rezerwacji na wcześniej niż 60 dni przed planowanym przyjazdem zaliczka przepada, zaś w innym przypadku jest do wykorzystania w ustalonym wolnym okresie.

 

7. Dla każdego domku przewidziane są dwa miejsca postojowe na terenie Ośrodka. Parking jest ogrodzony, bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel Ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich kosztowności.

 

8. Cisza nocna na Ośrodku obowiązuje od godziny 22.00 do 7 rano. 

 

9. Osoby postronne mogą przebywać na terenie Ośrodka do godziny 23.00. Po godzinie 23:00  prosimy o opuszczenie terenu Ośrodka lub też zgłoszenie się do recepcji.

 

10. We wszystkich domkach zabrania się palenia papierosów. 

 

11.  Za rzeczy pozostawione w domkach Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczenia domku.

 

12. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności w związku z pozostawieniem dzieci bez opieki w domkach, na schodach. Zabrania się przebywania dzieci bez opieki we wspomnianych miejscach.

 

13. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z dostaw prądu czy wody.

 

14. Bardzo prosimy o czystość i porządek w domku. Wszelkie powstałe uszkodzenia prosimy natychmiast zgłaszać Właścicielowi.

 

15. Nasi goście ponoszą wszelką odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych domku i obiektu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. W tym celu w dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł na wypadek zaistniałych szkód. Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu i zdania domku.

 

16. Przekazanie jak i odbiór domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub osoby upoważnionej przez niego.

 

17. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka traci wpłacone wartości, pokrywa ewentualne straty wyrządzone na terenie Ośrodka i opuszcza obiekt.

 

18. Uiszczenie zadatku oraz opłaty za pobyt jest równoważne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Chatki Małgorzatki.

CHATKI MAŁGORZATKI

 

Domki w Bieszczadach

 

 

4 Komfortowe domki

  w samym sercu Bieszczad 

 

 

MAGICZNE NOCE

 

W magicznym miejscu 

 

LOKALIZACJA

 

GMINA  BALIGRÓD BYSTRE  

KONTAKT

 

TEL 504-670-219

 

DOMKI , BANIA

 

900 M OD WYCIĄGU ,  BLISKO SZLAKÓW

CHATKI MAŁGORZATKI

 

Nasze zalety  ? 

 

-  4 komfortowe domki  

-  zaledwie 900 od wyciągu

-  obiekt dla rodzin z dziećmi 

-  BANIA

-  bezpłatny parking 

-  piękna panorama  

CHATKI MAŁGORZATKI

 

Dane kontaktowe 

 

38-606 Baligród

 

Bystre

 

 

Tel  504-670-219

 

e-mail  biuro@chatkimalgorzatki.pl

 

 

CHATKI MAŁGORZATKI

 

Na skróty